Advertentie
Auto omroep Studio040 vernield bij Orgelplein in Eindhoven
16 januari 2013 om 18:00 • Aangepast
30 september 2025 om 08:37
Een auto van de lokale omroep Studio040 in Eindhoven is woensdagmiddag vernield. De ruiten werden ingeslagen toen de journalisten een reportage aan het maken waren op het woonwagenkamp aan het Orgelplein.
De auto stond geparkeerd langs de openbare weg bij het Orgelplein, tussen Eindhoven en Geldrop. Er werden vier ruiten ingeslagen. Zowel de verslaggever als de cameraman heeft niet gezien wie de vernielingen heeft aangericht. Uit de auto is niets gestolen.
WoonwagenkampOp het plein staat een woonwagenkamp met gezinnen die halsoverkop plaats moesten maken voor de nieuwe woonwijk Tongelrese Akkers. Tegen een ingehuurde kracht van de gemeente Eindhoven, die betrokken was bij het verhuisproject, is aangifte gedaan van valsheid in geschrifte en oplichting.
Het is niet duidelijk wie er achter de actie zit. Ook is volgens Studio040 niet bekend of de vernielingen specifiek tegen de zender zijn gericht. De omroep doet aangifte van de vernielingen.
Advertentie
Advertentie
