Ontdek
VIDEO

PVV stelt Kamervragen over megasalaris adviseur ZuidZorg Cees Verouden

17 januari 2013 om 15:53 • Aangepast 30 september 2025 om 08:27

PVV-Kamerlid Fleur Agema heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld over het megasalaris van Cees Verouden, oud-bestuurder en adviseur van thuiszorgorganisatie ZuidZorg.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Agema stelde deze vragen naar aanleiding van een nieuwsbericht van Omroep Brabant. De PVV wilde onder meer weten waarom de oud-bestuurder werd aangesteld als adviseur, of er werkelijk sprake was van 'bewust beleid' en of de verantwoordelijken de mening van de partij delen dat 'het van de zotte is dat deze graaier zoveel geld heeft opgestreken voor een parttime functie'.
180.000 euroVerouden wist in 2011 een salaris van 180.000 euro op te strijken nadat hij aanbleef als adviseur van de Raad van Bestuur. Hij verdiende daarmee meer dan de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur, terwijl hij maar een paar dagen in de week voor de zorgorganisatie werkte.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.