'New Kid’ Tim Haars: 'Fuck, dit was het dan!'
‘New Kid’ Tim Haars uit Maaskantje is de derde afvaller van het tv-programma “Wie Is De Mol’. Op de website van het tv-programma stak Haars zijn teleurstelling niet onder stoelen of banken.
“Daar sta je dan met je blije hoofd, net te doen alsof je hier vrede mee hebt”, schrijft Haars in zijn dagboek. “Op zo’n moment wil je eigenlijk alleen maar in discussie gaan en vragen of je gewoon vanaf dan mag meereizen, zodat je nog meer van het fantastische Zuid-Afrika mag zien. Maar: ‘Fuck! Dit was het dan’.”
Geen rood schermHet populaire tv-programma trekt veel kijkers. Donderdagavond zagen 2,2 miljoen kijkers dat Tim Haars het programma moest verlaten. Of Haars daadwerkelijk uit het programma gaat is, nog maar de vraag. De Maaskanter kreeg niet het rode scherm getoond, zoals gebruikelijk bij een afvaller in het tv-programma. Bovendien moest presentatrice Janine Abbring het spel noodgedwongen verlaten door een ongeluk. Bij een sprong van elf meter hoogte verbrijzelde zij haar ruggenwervel.
Vaste kijkers van het programma zagen Tim nog wel in de promo voor de uitzending van volgende week.
