Advertentie
Dijkse Boys uit Helmond vraagt faillissement aan
26 januari 2013 om 12:08
Voetbalclub Dijkse Boys uit Helmond heeft faillissement aangevraagd. De club kan de rekeningen niet meer betalen.
De officiële papieren zijn nog niet verzonden, maar zodra deze verzameld zijn, worden deze zo snel mogelijk naar de rechtbank gestuurd. Door het bankroet van de club worden alle drie de seniorenteams uit de competies genomen.
Volgens het ED was de gemeente Helmond, die eigenaar is van de grond en accommodatie waar Dijkse Boys speelt, vrijdag officieel nog niet op de hoogte van het faillissement van de club. De KNVB weet wel van de financiële problemen bij Dijkse Boys.
Voetbalclub Dijkse Boys kwam vaak in opspraak. Vorig jaar ontstond er een vechtpartijen op het veld. In maart was er opnieuw een geweldsincident.
Advertentie
Advertentie