Advertentie
Moeder Rafael: ‘Sylvie en Rafael van der Vaart alleen goede vrienden’
4 februari 2013 om 15:40 • Aangepast
30 september 2025 om 05:29
Sylvie en Rafael van der Vaart zouden alleen goede vrienden zijn. Dat heeft de moeder van Rafael van der Vaart maandagavond laten weten aan RTL Boulevard die reageert op het nieuws van de Duitse krant Bild dat de twee weer bij elkaar zouden zijn.
Samen met hun zoontje bezochten ze zondag een voorstelling van de theatershow 'Ice Age Live!'. De Bredase zegt dat ze zondag een heerlijke middag heeft gehad met Rafael en de kinderen. Ook haar man had het volgens de krant naar zijn zin. "We proberen samen zoveel mogelijk tijd te besteden", aldus de profvoetballer van Hamburger SV tegen Bild.
De twee sterren zouden elkaar de afgelopen weken vaker opgezocht hebben. Zo werd Sylvie afgelopen weekend gesignaleerd op de tribunes van HSV tijdens een wedstrijd van haar man.
ScheidenSylvie en Rafael van der Vaart bekenden onlangs dat ze gaan scheiden. De Bredase zou zijn geslagen door haar man.
Advertentie
Advertentie
