Ontdek
VIDEO

Te weinig animo in Oudheusden: optocht in Wallepoepersland afgelast

6 februari 2013 om 23:24 • Aangepast 15 oktober 2025 om 19:40

Iedereen in Brabant is er mee bezig. Den optocht en het feest der feesten. Behalve in Oudheusden want daar is zelfs de carnavalsoptocht afgelast. Er zijn te weinig aanmeldingen. Normaal rijden er vijf wagens mee en zijn er meerdere loopgroepen. Dit jaar is er maar een aanmelding: CV De Sponsjes, zij bouwen door.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het is voor de eerste keer in vijftig jaar dat de optocht in Oudheusden niet doorgaat. Te weinig animo en te weinig aanmeldingen. Maar in een schuurtje aan het eind van de Westakker wordt nog hard gewerkt aan de enige carnavalswagen van de optocht. De laatste loodjes voor zaterdag want dan is de 'optocht'.
MinioptochtNee, een optocht gaat het niet worden vertelt Jacco Boeren van CV De Sponsjes teleurgesteld. "We maken de wagen af en rijden dan naar de Coop in Oudheusden waar iedereen die dat wil onze wagen kan bewonderen. We hopen dat er toch nog veel publiek op afkomt. We laten in ieder geval zien dat wij een wagen hebben gebouwd. Misschien dat de Oudheusdenaren enthousiast worden en besluiten om volgend jaar wel mee te doen", aldus Boeren.
AansluitenDe wagen van De Sponsjes sluit zich nu aan bij optocht van Herpt. Er is een kleine kans dat de wagen van De Sponjes alsnog door de straten van Oudheusden gaat rijden en anders is de wagen te bewonderen op zaterdagmiddag rond half 3 bij supermarkt De Coop in Oudheusden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.