PSV/FC Eindhoven speelt gelijk tegen koploper Standard Luik
Het was voor PSV/FC Eindhoven de eerste internationale thuiswedstrijd in de BeneLiga A. Koploper Standard Luik kwam met hoge verwachtingen naar Nederland. De ploeg had in de competitie nog geen punt verloren en nog geen doelpunt tegen gehad. Aan beide reeksen maakte de ploeg van Nebojsa Vuckovic dus een eind.
'Op deze voet verder'Het publiek van Standard had een andere wedstrijd verwacht dan deze. De tribune was voor ruim de helft gevuld met Waalse supporters en die wilde een glansrijke overwinning. "En dan komen we mooi op 1-0 voorsprong, krijgen we ze een beetje stiller, maar dat geven we dan door wat onoplettendheid net na rust meteen weer weg", vond Vuckovic.
"Standard Luik is natuurlijk een goed team", zegt Van de Donk. 'Ze hadden ons misschien wel onderschat. Ze dachten dat wij degene waren die gingen verliezen, maar wij hebben ook gewoon een goed team. "Vuckovic is het met zijn topscorer eens. 'Wij gaan het iedere tegenstander gewoon heel moeilijk maken, en waar de top dan ligt? Dat zien we dan wel."