Ontdek

Marianne Vos wint mountainbikewedstrijd Afxentia Sunhine Tour

2 maart 2013 om 16:45 • Aangepast 28 september 2025 om 19:53

Wielrenster Marianne Vos uit Meeuwen heeft zaterdag het tweede onderdeel van de mountainbikewedstrijd Afxentia Sunshine Tour op Cyprus gewonnen. De wedstrijd was een geslaagde test, want de Brabantse wil tijdens de Spelen van 2016 naast de wegrace ook in deze discipline uitkomen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Vos won na een sterke solo. Met de overwinning staat ze nu ook aan de leiding van het algemeen klassement. Vrijdag werd ze tweede op het eerste onderdeel.
'Heel cool'"Ik heb mezelf wel verrast dat ik op de finish zo'n grote voorsprong had", zei Vos. "Maar het is wel een hele leuke verrassing. Het is heel cool om een wedstrijd op deze discipline te winnen."
Haar optreden van vrijdag had haar veel vertrouwen gegeven. "Het gaat heel goed allemaal. Ik kon de laatste drie kilometer weg rijden en heb de zaak daarna onder controle kunnen houden. Ik ben daar heel blij mee", zei Vos.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.