Ontdek

Adrie Koster wil niet hoofd jeugdopleiding PSV worden

4 maart 2013 om 15:52 • Aangepast 30 september 2025 om 00:50

Adrie Koster wordt niet het nieuwe hoofd jeugdopleidingen van PSV. De trainer uit Nuenen wil liever nog een paar jaar hoofdtrainer zijn voordat hij aan zo'n functie begint.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

PSV had Koster enkele weken geleden benaderd voor de functie, maar Koster wil eerst nog een paar jaar hoofdtrainer zijn. "Ik ben gevleid door de belangstelling van PSV. Het is mooie functie die me is aangeboden. Ik heb verschillende gesprekken gevoerd en daaruit sprak veel waardering. Maar het komt een paar jaar te vroeg voor me. Ik voel nog steeds de behoefte om op het veld te staan als trainer/coach."
Koster zoekt zijn heil het liefst in het buitenland. "Er speelt wel iets. Maar ik ga nu eerst alles afwegen. Ik sta ook open voor Nederlandse clubs, maar nu zeg ik: liever het buitenland. Je hoort binnenkort wel wat het gaat worden."
Naar RuslandKoster werd eind november ontslagen bij de Belgische club Beerschot. Daarvoor trainde hij Club Brugge. PSV zoekt al maanden een trainer die aan het hoofd wil staan van de de jeugdopleiding. Eerder zegde ook Wiljan Vloet PSV al af. Jelle Goes, het vorige hoofd, vertrok eind september naar de Russische club Anzhi van Guus Hiddink.  

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.