Ontdek

Goed nieuws over blessure Tilburg STV-volleyballer Dirk Sparidans

5 maart 2013 om 17:18 • Aangepast 29 september 2025 om 20:15

Dirk Sparidans is misschien toch op tijd fit voor de belangrijke volleybalwedstrijd van Tilburg STV tegen Lycurgus van woensdagavond. Dat duel bepaalt welke club de finale van de play-offs om de landstitel bereikt.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Sparidans liep zaterdag, tijdens de tweede play-offwedstrijd tegen Lycurgus, een enkelblessure op.  Maar uit foto’s in het ziekenhuis blijkt dat er geen schade is aan het bot. Dat laat Sparidans weten aan Omroep Brabant.
De libero spreekt van ‘goed nieuws’. "Maar de enkel is nog wel stijf en bij sommige bewegingen wat gevoelig."
Tilburg STV verloor twee weken geleden de eerste play-offwedstrijd tegen Lycurgus kansloos met 3-0. De wedstrijd van zaterdag werd met 3-2 gewonnen. Als Tilburg zich woensdag plaatst voor de finale, is dat de eerste keer in de clubhistorie.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.