Ontdek

Vijftien jaar K3, de meiden op bezoek in radioshow Eefke Boelhouwers

8 maart 2013 om 12:42 • Aangepast 25 september 2025 om 18:59

K3, wie kent ze niet? Vijftien jaar bestaat de groep alweer. En dat moet gevierd worden met een tour. Vrijdagmiddag kwamen ze er alles over vertellen in de radioshow van Eefke Boelhouwers.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Karen, Kristel en Josje pakken uit met een groot feest vol magische sprookjesfiguren, circusavonturen en glitter 'n glamour in ware Hollywoodstijl. Het interview op Omroep Brabant radio was ook live via de webcam te volgen.
Dromen en wolkenHet thema van het feest is 'met wolken'. "Je krijgt een show te zien waarin wij een engel tegenkomen die ons feliciteert met de vijftien jaar. Als cadeau mogen we onze liefste droom beleven", aldus Karen. En Karen droomt van een leven als Hollywoordster.
Kristel zou graag een prinsesje willen zijn. "Ik zie me wel in een mooie roze jurk." Josje wil graag een avontuur beleven in het circus als acrobaat. 
Eefke gaf de dames een cadeautje om hun jubileum te vieren. Een lekker fleece-dekentje om op te warmen na een lang optreden. Met een gulle glimlach namen de meiden het cadeau in ontvangst.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.