Ontdek

Politiek Den Bosch wil einde aan terreur jongeren in tunneltje Klokkenlaan

12 maart 2013 om 15:11 • Aangepast 15 oktober 2025 om 19:18

Een groep jongeren is ondanks arrestaties vorig jaar, gewoon door gegaan met terreur in de fietstunnel bij de Klokkenlaan in Den Bosch. Politie en straatscoaches krijgen geen greep op de groep.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Meerdere politieke partijen in de gemeenteraad in Den Bosch hebben het college van burgemeester en wethouders opheldering gevraagd. Knillis, Leefbaar en Bosch Belang willen weten wanneer er eindelijk een einde komt aan wat zij 'vreselijke vergrijpen' noemt. De drie lokale partijen en de VVD schreeuwen om bewakingscamera's.
Jongeren opgepaktVorig jaar werden negen jongeren van tussen de 12 en 15 jaar opgepakt die berovingen pleegden in het tunneltje. Volgens de politici is het probleem blijven bestaan. Vorige week werd er in het tunneltje nog een man beroofd van zijn portemonnee en het ziekenhuis in geslagen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.