Ontdek

Namen chauffeurs rampbus verwijderd van Zwitserse gedenkplaat

12 maart 2013 om 16:44 • Aangepast 25 september 2025 om 07:36

De namen van de twee chauffeurs van de rampbus die in het Zwitserse Sierre verongelukte, zijn verwijderd van een gedenkplaat in Zwitserland. Dit is gebeurd op verzoek van enkele ouders van kinderen die omkwamen bij het ongeluk.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Sommige ouders leggen de schuld van het ongeluk bij de Belgische chauffeur van de bus. Bij het ongeluk op 13 maart vorig jaar kwamen 28 kinderen en volwassenen om het leven, waaronder de 11-jarige Roma Daris uit Bergeijk.
OntgoocheldVolgens het Belgische persbureau Belga reageerde de weduwe van de chauffeur die aan het stuur zat op het moment van de crash bijzonder ontgoocheld. Zij noemt het verwijderen van de namen van de chauffeurs wansmakelijk, belachelijk en respectloos.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.