VIDEO

Weiland in Wanroij diep in de shit: zak met 500 kuub mest gescheurd

13 maart 2013 om 14:31
nl
Aan de Broeksteen in Wanroij is dinsdagmiddag een mestzak van tussen de vierhonderd en vijfhonderd kuub gescheurd. Het merendeel van de vergiste mest is over het naastgelegen bouwland gestroomd.
Geschreven door

Een kleine hoeveelheid is in een sloot terechtgekomen, maar de eigenaar van de mestzak heeft meteen dammen opgeworpen in de beek en het waterschap gebeld.
De mest wordt woensdag verwijderd en een toezichthouder van het waterschap houdt de situatie in de gaten.
Mestsilo ontploftVorige maand ontplofte een grote silo met 1600 kuub mest in Rijkevoort, vlakbij Wanroij. Daar zat 1600 kuub mest in, waarvan een deel de wei in stroomde.Ook toen wierp de eigenaar snel een dam op, waardoor grote milieuschade werd voorkomen.
De rotzooi was toen veel groter, omdat het dus om een grotere hoeveelheid mest ging en omdat de silo waarin de mest lag opgeslagen ontploft was, waardoor de mest over een groter gebied verspreid lag. Deze keer valt de stank volgens een woordvoerder van het waterschap erg mee.
'De morgenstront heeft goud in de mond' De ontplofte mestsilo zorgde, behalve voor flinke stank en schade, ook voor veel hilariteit en grappen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.