Dronken student door politie van dak studentenflat gehaald in Torenstraat Breda
De politie kreeg rond drie uur 's morgens een bericht dat er in de Torenstraat iemand stenen en dakpannen naar beneden gooide. De politie heeft de omgeving afgezet, omdat het uitgaanspubliek in gevaar was.
Dronken studentSnel bleek dat over de steile en gladde daken een dronken student liep. De agenten klommen via de woningen van wakker geworden bewoners ook het dak op.
De politie heeft de man gearresteerd. Hij was erg dronken en moest door de politiemannen van het dak geholpen worden.
LogeerpartijDe man vertelde dat hij bij een vriend in een studentenhuis logeerde en via de daken naar een ander adres wilde lopen. De stenen en dakpannen had hij niet bewust naar beneden gegooid: die waren door zijn val- en glijpartijen van de daken gevallen.
Niemand raakte gewond. De politie neemt op een later tijdstip nog contact op met de bewoners van de beschadigde panden in de Torenstraat.