Ontdek
VIDEO

RKC-trainer Erwin Koeman woedend: ‘Spelers vooral bezig met een transfer’

16 maart 2013 om 23:43 • Aangepast 9 september 2025 om 09:19

RKC-trainer Erwin Koeman was na de verloren wedstrijd tegen PSV ziedend op zijn spelersgroep. De coach verwijt zijn spelers dat ze meer met een transfer bezig zijn dan met RKC. "Ik vond dit echt helemaal niks."

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Koeman was na afloop niet te spreken over de instelling van zijn ploeg. "Het is allemaal leuk en aardig, maar ik was liever met 4-0 verloren en strijdend ten onder gegaan dan dit. Ik heb het gevoel dat een aantal jongens met andere dingen bezig is. Met transfers. Maar als ik ze vandaag zie voetballen, moeten ze heel blij zijn dat ze bij RKC spelen. De jongens moeten maar bij zichzelf te rade gaan."
In de rust wees de trainer zijn elftal op de moeilijke situatie waarin RKC verkeert. "Ik zei: zijn we al veilig of zo? Het leek wel of we geen zin hadden. Onvoorstelbaar, dit baart me echt zorgen. Wij zullen tot de laatste dag moeten strijden, maar als je zo speelt als vandaag, heb je niks in de eredivisie te zoeken."
DegradatiespookDoor de verliespartij in Eindhoven komt de rode streep steeds dichterbij voor het elftal van Koeman. RKC staat een punt boven de nummer zestien van de competitie, Roda JC. "Ik ga maar een dubbele whiskey pakken", besloot Erwin Koeman toen hij de catacomben van het stadion verliet.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.