Twee agenten geslagen door twee broers in Tilburg: gescheurde lip, snee in oor en blauwe plekken
De twee agenten reageerden maandagmiddag rond tien voor zes op een melding van huiselijk geweld in de Bellinistraat. De meldster had een vrouw en kind horen gillen in de flat.
'Agent krijgt vuistslagen in gezicht'Bij aankomst zagen agenten drie mannen op de galerij staan. Een van hen (de jongen van 17) stond te schreeuwen en te bonken op het raam van een woning. Toen hij werd aangesproken op zijn gedrag, trakteerde hij de agent op een paar vuistslagen in zijn gezicht. De politieman viel daardoor op de grond, maar de jongen kon wel worden opgepakt.
De andere agent werd tegengehouden om zijn collega te hulp te schieten en moest ook klappen incasseren. Hij werd mishandeld door de 29-jarige broer. Die sloeg vervolgens op de vlucht. Zijn identiteit is bekend en de politie is op zoek naar hem.
Gescheurde lip en snee in oorDe agent die als eerste klappen kreeg, moest zich laten behandelen in het ziekenhuis. Hij kreeg vier hechtingen in zijn gescheurde lip. Daarnaast heeft hij diverse blauwe plekken en kneuzingen opgelopen. Zijn collega werd in het politiebureau door het ambulancepersoneel behandeld vanwege een snee in zijn oor en een bult op zijn achterhoofd.
Beide agenten deden aangifte van mishandeling. De dader wordt niet alleen strafrechtelijk, maar ook financieel aangepakt voor het veroorzaken van schade.