Advertentie
Mogelijk doorstart Gay Krant, verschillende partijen met interesse
20 maart 2013 om 18:47 • Aangepast
29 september 2025 om 18:08
De kans is groot dat er een doorstart komt voor de Gay Krant. Dat meldt de curator woensdag. Ze wacht op biedingen van een aantal partijen. Het zou gaan om maximaal tien geïnteresseerden.
Negen medewerkers van de Gay Krant zijn momenteel nog aan het werk met het oog op de mogelijke doorstart.
FaillissementNaast de Gay Krant geldt de mogelijke doorstart voor de bedrijven Best Publishing Group en webwinkel Gay Tel. Voor deze bedrijven is door eigenaar en 50Plus-voorzitter Henk Krol dinsdag faillissement aangevraagd.
De krant kampt met een belastingschuld van 150.000 euro door financieel wanbeleid van een medewerker. Ook de economische tijden zitten de krant niet mee. Vorige week ging de Gay Krant ten onder.
Advertentie
Advertentie
