Noodkreet Xander de Buisonjé: ‘We zoeken met spoed een huis’

21 maart 2013 om 20:25
nl
De paniek in huize De Buisonjé begint langzamerhand toe te slaan. In de huiskamer van Xander de Buisonjé uit Son staan de verhuisdozen opgestapeld, maar waar die moeten worden afgeleverd, is nog niet bekend.
Geschreven door

"We hebben ons huis in Amstelveen verkocht en de sleuteloverdracht is volgende week. We hebben nog geen nieuwe koopwoning gevonden. Als er niets komt, dan moeten we een alternatief zoeken om tijdelijk te wonen", aldus De Buisonjé in het tv-programma RTL Boulevard.
Nieuwe start in groot familiehuisXander de Buisonjé en zijn vrouw Sophie hebben een pittige tijd achter de rug. Begin dit jaar werd bij Sophie een – gelukkig goedaardige – tumor ontdekt. De tumor is inmiddels verwijderd. "Het was een zware ingreep, maar Sophie het voorbeeldig doorstaan. Ik ben megatrots", vertelt Xander.
In hun volgende huis willen Xander, Sophie en hun tweejarig zoontje Dex een nieuwe start maken. "We zijn op zoek naar een groot familiehuis waar we later ook de kleinkinderen kunnen ontvangen."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.