Ontdek

Bredase dj's Hardwell en R3hab slepen International Dance Music Award binnen

22 maart 2013 om 22:04 • Aangepast 29 september 2025 om 21:35

De Bredase dj’s Hardwell en R3hab zijn in de prijzen gevallen bij de International Dance Music Awards (IDMA) in de Amerikaanse stad Miami. Hardwell ging er zelfs met twee awards vandoor.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Dj Hardwell mocht een award voor ‘Best Remixer’ mee naar huis nemen. Nog meer trots zal hij voelen voor de award voor ‘Best European Dj’. In die categorie was ook zijn plaatsgenoot Tiësto genomineerd.
En er viel nóg een Bredanaar in de prijzen: R3hab. Hij won er een in de categorie ‘Best Full Length DJ Mix’.
Armin van BuurenBaas boven baas, want dj Armin van Buuren ging met vijf awards naar huis. De dj is bezig met de laatste concerten van zijn tournee. Hij sluit op 6 april zijn wereldtournee A State of Trance 600 af in de Bossche Brabanthallen. Daar worden 30.000 bezoekers verwacht.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.