Ontdek

Inbreker tuigt bewoonster (39) af in achtertuin Rijen

23 maart 2013 om 17:25 • Aangepast 15 oktober 2025 om 23:39

Een 39-jarige vrouw uit Rijen heeft vrijdagavond twee inbrekers betrapt in haar woning. Ze kwam er niet zonder kleerscheuren vanaf: één van de inbrekers mishandelde haar.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het slachtoffer vertelde tegen de politie dat ze rond kwart voor elf thuiskwam met haar dochter. In haar woning aan de Heistraat was het een puinhoop, alle kasten stonden open. Toen zag ze een man van het platte dak van haar woning springen. Er zou een tweede dader uit een open raam zijn gevlucht.
ZiekenhuisEen van de mannen sloeg haar in de achtertuin met een voorwerp in het gezicht. De vrouw raakte gewond aan haar gezicht en moest gehecht worden in het ziekenhuis. De politie heeft gezocht naar de inbrekers maar kon niemand aanhouden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.