Advertentie
Zwerver gooit ruiten in om in warme cel terecht te komen
24 maart 2013 om 14:50 • Aangepast
23 september 2025 om 23:01
Omdat hij naar eigen zeggen niet bij de opvang terecht kon, heeft een 34-jarige zwerver zondagochtend in Tilburg de ruiten van een bedrijfspand aan de Philips Vingboonsstraat ingegooid, zodat de politie hem in een warme cel zou opsluiten. Helaas voor hem werd hij na verhoor weer vrijgelaten.
Een getuige zag de zwerver met stenen twee ruiten van het bedrijfspand ingooien. Daarbij raakte ook een auto beschadigd.
De zwerver verklaarde dat hij niet bij de opvang terecht kon en hoopte door zijn actie opgepakt te worden. Hij wilde vanwege de kou in de cel worden gezet. Hij werd na verhoor weer vrij gelaten en kreeg een boete.
Zwerver steelt haspel van bouwterreinDezelfde ochtend werd een 37-jarige zwerver aangehouden omdat hij een haspel had gestolen vanaf een bouwterrein aan de Gasthuisring in Tilburg. De zwerver had een hek van de bouwplaats opengemaakt en daar een haspel gestolen.
Hij deed afstand van de gestolen haspel, maar kreeg toch een boete voor koperdiefstal.
Advertentie
Advertentie
