Papieren oplage BN DeStem gedaald, maar toch meer lezers door website

26 maart 2013 om 13:54
nl
De Brabantse kranten hebben in het vierde kwartaal van 2012 meer lezers bereikt dan in diezelfde periode in 2011. De groei is te danken aan het gestegen aantal bezoekers aan hun websites. De oplagen van de papieren kranten daalden wel. BN DeStem is volgens cijfers van oplageinstituut HOI de grootste uitschieter.
Geschreven door

De website van BN deStem ging er met meer dan 260.000 bezoekers per maand op vooruit. De krant kende van alle Brabantse dagbladen wel de grootste daling van het aantal papieren exemplaren. De krant ging van 108.634 naar 99.426 stuks. Dat is ruim negenduizend gedrukte exemplaren minder. Het aantal betalende lezers daalde iets minder snel.
Brabants Dagblad en Eindhovens DagbladAndere Brabantse kranten kregen er door hun websites ook meer lezers bij. Wel daalden ook hun papieren oplagen. Het Brabants Dagblad zakte met zo'n 7,5 duizend exemplaren van 123.420 naar 115.881. Het Eindhovens Dagblad ging van 103.618 naar 98.117. Dat is zo'n 5,5 duizend stuks minder.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.