Ontdek

Lindeplein Oisterwijk sterk genoeg voor houden grote evenementen

29 maart 2013 om 11:58 • Aangepast 15 oktober 2025 om 18:35

Het Lindeplein in het centrum Oisterwijk is sterk genoeg om er grote evenementen te houden. Er waren twijfels over de draagkracht van de ondergrond van het plein. Maar uit onderzoek van de politieke partij Algemeen Belang blijkt dat het plein veel meer gewicht kan dragen dan tot nu toe werd aangenomen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De cijfers over de draagkracht van het dak van de parkeergarage onder het Lindeplein blijken verkeerd geïnterpreteerd.
Geen paard en wagenDoor de twijfels over de draagkracht mochten er tijdens de viering van het 800-jarig bestaan van Oisterwijk geen koetsen met paard en wagen over het Lindeplein rijden.
Uit het onderzoek blijkt dat dit geen probleem was geweest. Het plein is sterk genoeg om het zonder probleem vol te parkeren met auto's.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.