VIDEO

Storing bij internetbankieren ING opgelost

2 april 2013 om 23:36
nl
De grote storing bij ING is opgelost. Dat zegt een woordvoerder van de bank die woensdag kampte met problemen bij het internetbankieren. Klanten die inlogden met hun computer of mobieltje kregen een verkeerd saldo te zien. Sommige klanten zagen grote sommen geld verdwijnen en stonden even in het rood, anderen kregen er juist geld bij.
Geschreven door

Volgens ING zijn de problemen met de af- en bijschrijvingen opgelost en wordt alles, dus ook het saldo, weer correct weergegeven.
'Knudde zooitje!'De storing zorgde eerder op woensdag voor een stortvloed aan berichten op sociale media. "Jeetje, wat een knudde zooitje", zo reageerde Mary-Louise van Kilsdonk op de Facebookpagina van Omroep Brabant. "Hier ook geld pleite. De ING is niet bereikbaar! Lijkt wel Cyprus hier", voegde Erika Nooteboom uit Helmond toe. "Zwaar irritant. Ik kan m'n boodschappen niet eens doen doordat ik ineens in de min sta", meldde Mariëlle van den Heuvel uit Empel.
In sommige gevallen raakten Brabantse klanten bedragen tot 1700 kwijt. Voor even, dan. Een handige Photoshopper zorgde ondertussen voor een vrolijke noot tussen alle klaagzangen.
ING: excuses aan onze klantenVolgens de ING waren de gegevens van alle betalingen afgelopen nacht niet helemaal verwerkt. "Wij bieden alle klanten onze excuses aan voor het ongemak", zei een woordvoerder eerder op woensdag. De Rabobank kampte woensdag met een kleinere storing.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.