Ontdek

Speciale Philipswandeling door centrum van Eindhoven

3 april 2013 om 12:14 • Aangepast 29 september 2025 om 19:41

Eindhoven en Philips zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. En dat is op allerlei manieren terug te zien in de stad. Vanaf zaterdag 6 april is er een speciale wandeling door de binnenstad, met als rode draad Philips.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De wandeltocht voert volgens een woordvoerster van de VVV niet alleen langs de bekende Philips-plekken in de stad. Ook de tot nu toe onzichtbare plekken in de stad worden bezocht, aldus de woordvoerster.
Anderhalf uurDe wandeling is onder leiding van een gids en alleen op afspraak te maken. De tocht duurt anderhalf uur en is eventueel te combineren met een bezoek aan het nieuwe Philips Museum.
Philips Museum Koningin Beatrix opent op 5 april het nieuwe Philips Museum. Het museum is gevestigd in het fabriekje aan de Emmasingel waar Gerard Philips in 1891 begon met het maken van gloeilampen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.