Ontdek

Bild: Justin Bieber klopt 's nachts bij Sylvie van der Vaart aan

7 april 2013 om 19:20 • Aangepast 15 oktober 2025 om 18:39

Tieneridool Justin Bieber zou afgelopen nacht bij de Bredase presentatrice Sylvie van der Vaart op bezoek zijn geweest, mogelijk voor seks. Dat meldt de Duitse krant Bild.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De krant volgt de hele soap rond het ex-koppel Sylvie en Rafael van der Vaart op de voet. Eerder maandag meldde de krant ook al dat Rafael een relatie zou hebben met een goede vriendin van Sylvie.
Let's DanceDe 19-jarige Justin Bieber zou samen met Sylvie op de VIP-etage van het Hyatt-hotel in Keulen hebben geslapen. Bieber zou eerst vijf van zijn bodyguards bij Sylvie hebben laten aankloppen, om vervolgens zelf in de deuropening te verschijnen.
De Nederlandse presentatrice sliep in het hotel, omdat ze zich voorbereidde op de liveshows van het Duitse programma 'Let's Dance'. Ze is medepresentator van het RTL-programma.
'Justin wilde gewoon seks'De andere presentator, Daniel Hartwich zou Sylvie hebben aangesproken op het nachtelijke bezoek van de Canadese popster. "Justin wilde gewoon seks", zou Hartwich tegen Sylvie hebben gezegd, waarna zij zei: "Onzin. Ik had z'n moeder kunnen zijn."
RTL Duitsland wil niets zeggen over wat er in het hotel is gebeurd tussen Sylvie en Justin.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.