Advertentie
Rutte vroeg Poetin naar onderzoek gedode cameraman Stan Storimans uit Goirle
7 april 2013 om 22:42 • Aangepast
29 september om 18:51
nl
Minister-president Mark Rutte heeft de Russische president Vladimir Poetin maandag gevraagd naar het beloofde onderzoek naar de dood van cameraman Stan Storimans uit Goirle.
Storimans werkte voor RTL Nieuws en kwam in 2008 om het leven bij een Russisch bombardement in het Georgische Zuid-Ossetië.
BelofteRutte vroeg naar het onderzoek tijdens het korte bezoek van president Poetin aan ons land maandag. De vorige president van Rusland, Dimitri Medvedev, heeft een aantal jaren geleden beloofd dat er een onderzoek zou komen naar de dood van Stan Storimans. Daar is tot nu toe weinig van gekomen.
Poetin had geen antwoord op de vraag van Rutte en excuseerde zich. Hij beloofde Rutte dat hij er zeker op terug zou komen.
Advertentie
Advertentie