Nederlandse voetbalvrouwen verliezen van de Verenigde Staten: 'We hebben aardig meegedaan'
Kirsten van de Ven uit Heesch en Daniëlle van de Donk uit Valkenswaard speelden in Den Haag mee met Oranje, dat dinsdag oefende in de aanloop naar het EK van later dit jaar in Zweden.
'Aardig meegedaan'Van de Ven is blij met het spel van het Nederlandse team. "We hebben met vlagen goed gespeeld. We konden goed meekomen. Er had wellicht meer ingezeten." Het duel is vooral een voorbereiding op het EK van later dit jaar. "Dan hopen we er weer te gaan."
Voor de voetbalster uit Heesch is het altijd bijzonder om tegen de Verenigde Staten te spelen. "Ik heb drieëneenhalf jaar in de Verenigde Staten gespeeld. Het was lang een van de weinige landen waar je professioneel kon voetballen. Het is prachtig om als Nederland tegen het beloofde land te spelen."