Playmate Nadine van Soest uit Goirle: 'Plannen voor de Amerikaanse Playboy'
Veel luisteraars zullen vrijdagnacht met rode oortjes naar Brabantse Nachten Zijn Lang geluisterd hebben. Te gast waren Playmate Nadine van Soest uit Goirle, de Bossche dj Blondt (Jolien Nabbe) en FHM-Buurmeisje Joy Jojo. De blonde schoonheden vertelden alles over de kick van uit de kleren gaan en gaven tips om er goed uit te blijven zien.
Nadine van Soest werd net niet Playmate of the Year, maar de meeste mannen kijken nog net zo graag naar haar foto's. "Ja, het is naked", zei ze. "Ik keek vroeg altijd al naar Baywatch en Pamela Anderson. Als je dan kiest om naakt te gaan, dan ga je voor de Playboy. Mijn opa zei ook gewoon: kom op!"
'Naakt is meer een hobby'Van Soest verdient haar geld als fashionmodel. "Naakt is meer een hobby", liet ze weten. Het avontuur in de Playboy was in ieder geval een succes, want misschien staat Van Soest binnenkort ook in de Amerikaanse playboy. "Er zijn plannen. Wacht maar af..."
Ook dj Blondt zou wel naar Amerika willen. "Mijn grootste droom is om bij een show van Victoria's Secret te draaien", zei ze. "Maar ik blijf Brabant wel altijd trouw hoor!"
'Een dame moet nooit dronken worden'Ook Van Soest komt graag tot rust in Tilburg. "Als ik thuis ben ga ik naar mijn ouders, die wonen drie minuten bij me vandaan. Lekker met mijn hondje tot rust komen en leuke dingen doen met mijn vriendinnetjes", zei ze.
Voor alle blondines zijn de looks belangrijk. Joy Jojo strijdt bijvoorbeeld om de titel FHM-Buurmeisje van 2013. Om er goed uit te blijven zien let ze goed op wat ze eet. "Ik eet nooit vlees en ik drink nooit. Ik vind alcohol ook helemaal niet lekker". Daar sluiten de andere dames zich bij aan: "Een dame moet nooit dronken worden!".
