Ontdek
VIDEO

Wim Ras uit Prinsenbeek trotse opa van Manchester-uitblinker Robin van Persie

22 april 2013 om 19:13 • Aangepast 29 september 2025 om 16:16

Hij is waarschijnlijk de meest trotse opa van de wereld: Wim Ras (92) uit Prinsenbeek. Zijn kleinzoon Robin van Persie pakte dinsdagavond voor het eerst in zijn voetbalcarrière de landstitel. Door een 3-0 overwinning op Aston Villa werd hij met zijn club Manchester United kampioen van de Premier League.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Van Persie maakte ook nog eens alledrie de doelpunten tegen Aston Villa, een loepzuivere hattrick dus. Het maakt Ras alleen maar nóg trotser: "Geweldig. Ik heb het allemaal op tv kunnen zien. Ongelooflijk wat hij toch allemaal presteert."
Met name de tweede goal, een volley van Van Persie, was een beauty. Ras: "Technisch zo'n moeilijke bal. Het leek wel een projectiel dat werd afgeschoten. Maar hij raakte de bal zo goed, zo precies, echt fantastisch geplaatst."
4 meiRas heeft nog geen contact gehad met zijn kleinzoon. "Op 4 mei ga ik naar hem toe, dan zie ik hem weer. Manchester United speelt dan tegen Chelsea. Maar eigenlijk is die wedstrijd nu niet belangrijk meer. Maakt niet uit. Ik ga hem dan in elk geval een dikke kus geven en bedanken voor al het voetbalgenot dat hij me dinsdagavond geboden heeft."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.