Man uit Dordrecht steelt koningstompoezen bij supermarkt in Hilvarenbeek
Ook zou hij het dakraam van de supermarkt geforceerd hebben. De man werd rond drie uur 's nachts aangehouden op de Diessenseweg.
Een alerte getuige belde de politie omdat hij een man op het dak van de supermarkt zag. Even later zag hij dat de man van het dak afging en dat hij met een grote vuilniszak wegfietste.
LekkernijenDe agenten zagen de man op de Diessenweg fietsen. In de zak zaten verschillende lekkernijen, waaronder twee koningstompoezen, een halve rijstevlaai en romige banaantjes. Uit de streepjescodes bleek dat het om afgeboekte artikelen ging die in een speciale rolcontainer lagen.
De agenten hebben ook onderzoek gedaan op het dak van de supermarkt. Rond het dakraam was verse braakschade te zien, maar het raam was niet geforceerd. De verdachte had een paar schroevendraaiers bij zich. Die zijn in beslag genomen.