EiffelTowers verliest eerste halve finalewedstrijd tegen Aris Leeuwarden
Regerend basketbalkampioen EiffelTowers Den Bosch heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen Aris Leeuwarden. De eerste halve finale uit de best-of-five serie verloren de Bosschenaren woensdag met 67-82. Niet de enige nederlaag van de avond, in het eerste kwart raakte routinier Peter van Paassen geblesseerd.
Voor de rust was het nog een gelijkopgaande wedstrijd, halverwege stond het 39-38 in het voordeel van EiffelTowers. In het laatste kwart gaf Den Bosch verdedigend veel weg en werd ook in de aanval te veel gemist. Daardoor kon ArisLeeuwarden met maar liefst vijftien punten verschil een forse tik uitdelen.
Volgens aanvoerder Kees Akerboom speelde EiffelTowers voor het eerst dit seizoen vooral tegen zichzelf: "Wij moeten gewoon de duimschroeven aandraaien en zorgen dat zij geen ruimte krijgen."
Van PaassenCenter Peter van Paassen hoopt er bij de volgende ontmoeting (zondag) weer bij te zijn. "Iemand viel vanaf de zijkant op mijn knie. Nu is het afwachten hoe ik de nacht doorkom en dan morgen naar de dokter."
Op Bevrijdingsdag is de tweede wedstrijd, dan in Leeuwarden.
