Advertentie
Nederlandse squashmannen met debuterende Marc ter Sluis uit Sint Willebrord naar halve finale EK
2 mei 2013 om 00:30 • Aangepast
15 oktober 2025 om 17:55
De Nederlandse squashmannen hebben donderdag in Amsterdam met 3-0 van Oostenrijk gewonnen. Hiermee plaatste Oranje zich voor de halve finale van het EK voor landenteams. Marc ter Sluis (20) uit Sint Willebrord maakte zijn debuut.
De squashmannen zijn nog één zege verwijderd van promotie naar de hoogste divisie. Vrijdag om 18.00 uur ontmoeten ze Ierland in de halve finale.
Debuterende Marc ter Sluis wintTijdens de wedstrijd tegen Oostenrijk maakte Marc ter Sluis zijn debuut in het Nederlands herenteam en won direct zijn wedstrijd tegen Lukas Gnauer met 3-1. Ook Laurens Jan Anjema en Bart Ravelli speelden sterk en zorgden ervoor dat de wedstrijd van Sebastiaan Weenink overbodig was om hun plek in de halve finale te garanderen.
Advertentie
Advertentie
