Scheidsrechter tegen de grond gewerkt bij kampioenswedstrijd in Haarsteeg
Haarsteeg en RWB stonden allebei aan kop en speelden zaterdagavond vanaf zes uur om het kampioenschap in de zesde klasse van de amateurs. In de 83ste minuut ging het mis bij een 1-1 tussenstand.
Stoppen sloegen doorDe scheidsrechter wilde een gele kaart geven voor een overtreding toen de stoppen doorsloegen bij de aanvoerder van RWB. Die ging op de scheidsrechter af en werkte hem tegen de grond. Vervolgens werd de scheidsrechter in een houdgreep gehouden en ontving hij enkele klappen.
Volgens kantinebeheerder Chris Schalken sloeg daarna de vlam in de pan: "De aanvoerder hield de scheidsrechter in een houdgreep. Daarna kwamen snel de supporters op het veld. Er is niet echt gevochten, wel hebben veel mensen geprobeerd om de boel te sussen. Ik heb meteen de politie gebeld en die was snel ter plekke."
'Aanvoerder aangehouden'De politie kwam met veel agenten naar sportpark Haarsteeg aan de Priemsteeg. De politie zou de aanvoerder hebben aangehouden. Een politiewoordvoerder bevestigde zaterdagavond wel dat er één persoon is opgepakt.
Er zou veel onduidelijkheid zijn over wat er precies is voorgevallen tijdens de vechtpartij. De politie onderzoekt de zaak.
Speler liep hoofdwondDe scheidsrechter is onderzocht door ambulancepersoneel. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De man is door het team van Haarsteeg naar huis gebracht. Wel zou een van de spelers van Haarsteeg een hoofdwond hebben opgelopen.
Aan de voorzitter van Haarsteeg heeft de scheidsrechter laten weten dat dit zijn laatste wedstrijd was. De man van in de vijftig is erg geschrokken door het voorval en heeft nu besloten te stoppen als scheidsrechter.