Ontdek

Cornald Maas uit vakjury Eurovisie Songfestival gegooid

14 mei 2013 om 16:06

Cornald Maas is uit de vakjury van het Eurovisiesongfestival gegooid vanwege loslippigheid van radiopresentator Daniel Dekker. Dat meldt de commentator uit Bergen op Zoom op Twitter.

Geschreven door

"Pfff, Eric van Tijn en ik dus uit jury geknikkerd vanwege loslippigheid Daniel Dekker. EBU is er strikt in en dat snap ik goed", aldus Maas op Twitter. Versproken in radioprogrammaPresentator Daniel Dekker versprak zich dinsdag in zijn radioprogramma. Hij vertelde dat Eric van Tijn en Cornald Maas in de vakjury zitten van het Eurovisie Songfestival. Maar dat mocht nog niet bekendgemaakt worden.
Volgens de regels van de European Broadcasting Union (EBU) mogen deze namen pas op de dag van de finale bekend worden gemaakt. Op die manier wil ze beïnvloeding van juryleden voorkomen. Het is onduidelijk wie nu namens Nederland in de vakjury zit.
Feest verpestMaas is behoorlijk teleurgesteld door het 'foutje' van Dekker. "Het feest is nu voor mij voor een deel verpest", zegt hij tegen RTL Boulevard. "Iemand in die positie praat zijn mond voorbij. Hij weet als geen ander dat je je mond moet houden."
Inmiddels heet Maas de 'ruzie' met Dekker via sms bijgelegd.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.