Advertentie
Volkskrant-journalist Jan Tromp: 'Brabantse kranten naar De Persgroep'
15 mei 2013 om 16:16
nl
Volgens Volkskrantjournalist Jan Tromp zou uitgeverij De Persgroep interesse hebben in de kranten van Wegener, waaronder Eindhovens Dagblad, Brabants Dagblad en BN DeStem. Dat zei hij donderdagmiddag op Radio1.
De journalist zegt dat in een reactie op het feit dat Wegener weer flink gaat bezuinigen op de redactievloeren. Volgens Tromp gaan er geruchten op de redactievloer van de Volkskrant dat de Persgroep haar gebied wil uitbreiden.
Binnen- en buitenlands nieuws van de VolkskrantDe Brabantse kranten zouden onder De Persgroep het binnen- en buitenlandse nieuws van de Volkskrant overnemen. Zelf zouden ze dan alleen nog het regionale nieuws verzorgen. De Brabantse kranten meldden woensdag dat er meer dan vijfhonderd banen in gevaar zijn bij de Wegener kranten.
Advertentie
Advertentie