Niki Huszar (17) en Surme Hagi Aziz (14) uit Oosterhout al dagen vermist
De politie heeft een opsporingsbericht verspreid vanwege de vermissing van de 17-jarige Niki Huszar en de 14-jarige Surme Hagi Aziz. De meisjes kwamen vrijdag na het doen van boodschappen in Oosterhout niet meer thuis.
De Hongaarse Niki droeg een paarse jas, een zwarte joggingbroek en zwarte Nike-sportschoenen. Ze kwam vrijdag niet meer terug naar de instelling waar ze verbleef. Volgens de politie heeft ze dringend medicijnen nodig.
Haar vader Krisztian laat weten dat Niki psychische stoornissen heeft en dat ze dit jaar meerdere zelfmoordpogingen gedaan heeft. Hij schreef aan Omroep Brabant dat ze last heeft van stemmingswisselingen en dat ze slecht nee kan zeggen.
Surme Hagi AzizSurme is ongeveer 1.60 meter lang en heeft blond haar en bruine ogen. Ze verbleef in dezelfde instelling als Niki. Ze heeft een slank postuur en een getinte huidskleur. Surme heeft piercings in haar onder- en bovenlip en draagt veel make-up.
Surme was in mei 2011 ook al eens vermist, samen met haar zus Sharmin en Janice Verbraak. De politie ging toen niet uit van een misdrijf, omdat de kinderen al eerder weggelopen waren van huis.
