Ontdek
VIDEO

Tilburg verliest van SCHC en heeft derde wedstrijd nodig om promotie af te dwingen

25 mei 2013 om 20:04 • Aangepast 16 oktober 2025 om 00:05

De hockeymannen van Tilburg verloren zondag met 2-0 bij SCHC uit Bilthoven. Door dit resultaat moet er woensdag een beslissingswedstrijd gespeeld worden. De winnaar van die wedstrijd speelt volgend seizoen in de Hoofdklasse.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Tilburg begon goed aan de wedstrijd, maar moest het initiatief in de loop van de eerste helft steeds meer aan de Bilthovenaren laten. Dit zorgde voor een 1-0 achterstand bij rust. 
SCHC scoorde in slotfaseIn de tweede helft was Tilburg de bovenliggende partij, maar wist het team van coach Roger van Gent ondanks vele kansen niet te scoren. SCHC scoorde in de slotfase de beslissende 2-0. 
Na twee wedstrijden is de stand dus 1-1. De derde en beslissende wedstrijd wordt woensdag in Tilburg gespeeld. "In de tweede helft waren wij dik de bovenliggende partij. Als we die inzet en lef meenemen naar het derde duel, pakken we die gasten gewoon", aldus Jan-Maarten Tacke.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.