Oud-rechercheur Nanko Veenbrink: boek Gerard Spong over Bebe Paña 'bij elkaar gefantaseerd'
Gerard Spong was de advocaat van Edwin ten Winkel, de Nuenense arts die werd verdacht van de moord op zijn vrouw Bebe Paña. Hij werd in 2007 vrijgesproken. Spong schreef het boek 'De Breuk' omdat hij het een opmerkelijke zaak vond. Misdaadverslaggever Peter R. de Vries uitte in de Wereld Draait Door al kritiek op het boek.
'Allergrootste leugenaar van Nederland'Oud-rechercheur Nanko Veenbrink maakte voor zijn pensionering deel uit van het rechercheteam dat de dood van Bebe Paña onderzocht. Hij is ervan overtuigd dat Edwin ten Winkel zijn vrouw Bebe Paña om het leven heeft gebracht en noemt Ten Winkel 'de allergrootste leugenaar van Nederland'.
Veenbrink las het boek van Gerard Spong. "Het ziet er keurig uit. Maar alles wat ten nadele is van Edwin ten Winkel komt er niet in voor. Het is verre van volledig." Als voorbeeld noemt Veenbrink de dood van de au-pair van Ten Winkel, Beth Urbi. De oud-rechercheur zegt dat hij probeert haar zaak heropend te krijgen.