Advertentie
Verdediger Ferhat Görgülü verlaat FC Oss
4 juni 2013 om 11:05
Ferhat Görgülü verruilt FC Oss voor het Turkse Gençlerbirligi. Oss verlengde het contract van de verdediger afgelopen maart nog, maar Görgülü kiest nu toch voor een avontuur in Turkije.
FC Oss had Görgülü graag bij de selectie gehouden, maar gunt hem de kans het hogerop te zoeken. Het afgelopen seizoen speelde Görgülü 28 wedstrijden in de Jupiler League voor FC Oss. Hij scoorde twee keer. Daarvoor speelde hij drie seizoen in zijn geboortestad bij SC Veendam.
"Dit is een droomkans voor me. Ik ben blij dat ik deze krijg en kan pakken. Mijn overgang van SC Veendam naar FC Oss was een mooie, maar deze is nog mooier", aldus de vertrekkende verdediger. Hij tekent in Turkije een contract voor drie seizoenen met een optie voor nog een jaar. "De langdurige verbintenis spreekt vertrouwen in me uit."
Advertentie
Advertentie