Dwangsommen tegen Satudarah Eindhoven blijven van kracht
De door de gemeente Eindhoven opgelegde dwangsommen tegen motorclub Satudarah blijven voorlopig van kracht. Wel moet de gemeente de proceskosten van een kort geding betalen, dat was aangespannen door de voorzitter van de motorclub.
De rechter kwam niet aan de behandeling van de zaak toe, omdat de verkeerde persoon bezwaar maakte tegen de opgelegde dwangsommen. De gemeente Eindhoven wil dat de motorclub het vermeende clubhuis op industrieterrein de Hurk sluit, omdat dat het in strijd met het bestemmingsplan is.
Op verkeerde been gezetDe gemeente heeft de voorzitter van de motorclub op het verkeerde been gezet, doordat de brieven over de dwangsommen niet duidelijk genoeg was. Pronk dacht dat hij de dwangsommen kreeg opgelegd, terwijl die voor de club bedoeld waren. De voorzitter begon een proces, terwijl hij als persoon geen partij in het proces was.
Vanwege de onduidelijke correspondentie moet de gemeente de proceskosten betalen. De dwangsommen blijven echter wel staan.
Ook de motorclub heeft inmiddels een kort geding tegen de dwangsommen gestart.
