Anky van Grunsven ambassadeur van Stichting Hulphond Nederland in Herpen
Anky van Grunsven wordt de ambassadeur van de Stichting Hulphond Nederland in Herpen. De amazone uit Erp gaat zich inzetten om de bekendheid van de stichting te vergroten.
Van Grunsven is een echte dierenliefhebber. ''Het is prachtig om te zien hoe hulphonden mensen met medische en therapeutische behoeften kunnen helpen. Hulphond Nederland traint de honden specifiek op de behoefte van de toekomstige baas, waardoor baas en hond elkaar perfect aanvullen. Ik ben blij mij te kunnen zetten voor dit mooie doel'', aldus de meervoudige winnares van olympische eremetaal.
Zeventig vaardighedenHulphond Nederland is het expertisecentrum voor het opleiden in inzetten van hulphonden voor zowel de medische als therapeutische zorg. De stichting leert honden zeventig vaardigheden om mensen met lichamelijke beperkingen of therapeutische behoeften te helpen.
Commandant Peter van UhmOok voormalig Commandant van de Nederlandse Strijdkrachten Peter van Uhm is ambassadeur van de stichting Hulphond Nederland in Herpen. Vanuit zijn rol als voormalig commandant zal hij zich vooral sterk maken om hulphonden voor veteranen met een Post Traumatisch Stress Syndroom (PTSS) onder de aandacht te brengen.
