Ontdek

Dronken automobiliste (42) verstopt auto na ongeluk in Klundert

22 juni 2013 om 14:06 • Aangepast 27 september 2025 om 21:19

Een 42-jarige automobiliste uit Klundert heeft zaterdagavond in een dronken bui een verkeersbord uit de grond gereden. Dat gebeurde rond kwart over negen op een rotonde aan De Langeweg in Klundert. Na het ongeluk verstopte ze zichzelf en haar auto voor de politie.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De vrouw had vermoedelijk in de gaten dat ze in de problemen zou komen als ze de hulpdiensten zou bellen. Ze ging er met een zwaar beschadigde auto vandoor en verstopte die op een parkeerplaats aan de Campagneweg.
Lekke bandenDe politie vond de vrouw en de auto daar een half uur na het ongeluk, nadat op de rotonde de gril van haar auto was gevonden. Beide voorbanden van de wagen bleken lek. De auto is in beslag genomen en de dronken automobiliste is aangehouden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.