Veel jongeren bij herdenking slachtoffers brand Cuijk, Ilse en Sanne Graat en Anita Driessen
In Cuijk is vrijdagavond om zeven uur een herdenkingsdienst voor Anita Driessen en haar twee dochters Ilse en Sanne Graat gehouden. De dienst vond plaats in de Sint Martinuskerk aan de Kerkstraat in Cuijk.
Er kwamen een kleine duizend mensen naar de herdenkingsbijeenkomst. De helft daarvan kon terecht in de Sint-Martinuskerk. De andere belangstellenden konden de herdenkingsbijeenkomst op beeldschermen volgen in De Schouwburg.
ToesprakenEr waren vooral veel jongeren bij de dienst aanwezig. Er waren toespraken van de schooldirecteur van Sanne, van mensen van de carnavalsvereniging en uit het verenigingsleven. Alle klasgenoten legden ieder een roos. De burgemeester zei dat hij hoopt dat Cuijk zich samen sterk maakt.
De bijeenkomst is op verzoek van de nabestaanden georganiseerd. Zaterdag vindt de uitvaart plaats en die is strikt besloten.
Moeder en dochters overledenDe alleenstaande moeder en haar twee dochters kwamen donderdag 20 juni om het leven bij een woningbrand. Dezelfde dag werd verdachte Dennie J. (23) opgepakt. Hij had de hele dag in een zendmast in Cuijk gezeten.
Dennie J. zou volgens zijn moeder de avond voor de brand ruzie gehad hebben met de 14-jarige Sanne. Dennie wordt beschuldigd van moord.
