Dronken automobilist ramt pand InfraLigne aan Ringbaan Noord in Tilburg
Een dronken automobilist is zaterdagochtend rond zes uur met zijn zwarte BMW tegen de gevel van afslankstudio InfraLigne in Tilburg gereden.
Het pand staat op de hoek van de Ringbaan Noord en de Oude Lind in het noorden van de stad. De bestuurder van de auto verloor de macht over het stuur. Hij en zijn bijrijdster raakten lichtgewond.
Ravage op straatEen verkeerslicht en vier lantaarnpalen werden geheel omver gereden. Eén van de lantaarnpalen doorboorde het dak van het pand. Omstanders zeggen dat er een enorme klap te horen was. In een straal van tientallen meters rondom het pand liggen brokstukken op de weg. De gemeente kwam naar de Ringbaan Noord om de stroom van de lantaarnpalen en het verkeerslicht uit te schakelen.
De afslankstudio die in het pand is gevestigd, kan volgens eigenaar Michel van Dijk even niet open. "Ik hoop maandag weer open te zijn. De gevel is helemaal kapot en binnen ligt overal rommel", zegt hij.
DronkenDe automobilist had volgens de politie alcohol gedronken. Er is een bloedproef van hem afgenomen. Dat wordt in het laboratorium van het Nederlands Forensisch Instituut onderzocht op het exact alcoholpromillage. De politie weet nog niet wie de man en de vrouw zijn. Een Poolse tolk heeft de twee verhoord.
