Ontdek

Rijsbergen: man breekt in eigen huis in en valt agent aan

1 juli 2013 om 13:14 • Aangepast 15 oktober 2025 om 22:28

De bewoner van een huis op de Lange Tiende in Rijsbergen heeft maandagmiddag een politieagent aangevallen. De politie was gewaarschuwd dat er in het huis werd ingebroken. De bewoner is na een worsteling aangehouden. In het huis werd een hennepkwekerij aangetroffen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Een buurtbewoner belde de politie omdat er bij het huis glasgerinkel was gehoord.
AmokToen de politie rond halfdrie ter plaatse kwam, maakte de 38-jarige man zich bekend als de bewoner van het pand. Hij vertelde dat hij zelf een raampje kapot geslagen had om binnen te komen. Vervolgens eiste hij luidkeels dat de politie van zijn oprit moest afgaan en vloog vervolgens de agent naar de hals.
Er ontstond een worsteling waarbij de man compleet door het lint ging. Uiteindelijk brachten agenten hem onder controle en werd hij naar het bureau afgevoerd.
In het verder lege huis werden restanten van een hennepkwekerij aangetroffen. De 38-jarige verdachte is volgens de administratie van de gemeente inderdaad de bewoner. De politieman heeft aangifte gedaan van mishandeling.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.