Autobrand in Vught geblust met emmers water uit zwembadje
Een autobrand in de Samarstraat in Vught is zondagmiddag geblust met het water uit een nabijgelegen zwembadje. Rond halfdrie zag de bestuurder, die z'n auto net had geparkeerd, dat er rook uit zijn wagen kwam. De man belde aan bij buurtbewoners voor hulp en kreeg een brandblusser mee, die echter snel leegwas. Een zwembadje in een nabijgelegen tuin zorgde voor water om het vuur te blussen.
De eigenaar van de auto, die in Vught was om post uit een brievenbus te halen van familie die op vakantie was, had zijn wagen even snel langs de kant van de weg gezet. Hij liet ook zijn dakraampje even open staan.
'Brandblusser uitgeblust' Toen de man weer terug bij zijn auto kwam, zag hij rook het uit dakraam komen. De auto bleek kortsluiting gemaakt te hebben bij de radio en was beginnen te branden. De man belde bij diverse mensen in de straat aan voor een brandblusser. Hij moest even wachten voor er werd open gedaan, maar een van de buurtbewoners leverde een brandblusser om de brand te blussen.
Helaas bleek de brandblusser niet voldoende om de brand te blussen. Een zwembadje in de tuin bij buurtbewoners bood uitkomst. Samen met wat buurtbewoners werden emmers water gevuld in het zwembadje en werd de brand geblust.
Auto afgevoerdOndaks de snelle bluspoging met water uit het zwembadje bleef er niet veel over van de binnenkant van de auto. Een bergingsbedrijf werd ingeschakeld om de auto af te voeren.
Voor de eigenaar van de auto zat er niets anders op dan naar huis te lopen.
