Vriendengroep uit Valkenswaard doet mee aan Zwarte Cross met omgebouwde roze Cadillac

24 juli 2013 om 23:13
nl
Of de 'roze hoerensloep' zoals ze haar noemen, het gaat redden is nog even afwachten. Maar opvallen doet ze zeker. Vier vrienden uit Valkenswaard kochten op een veilingsite een roze Cadillac en bouwden het ding om tot een terreinwagen. En daarmee rijden ze dit weekend op de Zwarte Cross in Lichtenvoorde.
Geschreven door

Rens Feijen, Roel Snellen, René Smeets en Pascal Coenen gaan al jaren met zijn vieren naar het Achterhoekse festival en al heel lang willen ze er een keer rijden.
James BondVolgens de vriendin van Rens Feijen begon het viertal al maanden geleden aan het plan. "Ze wilden eigenlijk een soort James Bond-achtige wagen op de kop tikken en die ombouwen, maar ze kwamen de roze Cadillac tegen en waren verkocht."
Er deed zich wel meteen een probleem voor, want heel technisch zijn de mannen niet. "We dachten we schroeven er tractorbanden onder en dan gaat het wel goedkomen. Maar dat ging dus niet. Een vriend van ons die van die lowriders bouwt, zei meteen dat het 'm niet ging worden zo. Hij heeft uiteindelijk de Cadillac voor ons omgebouwd. De instap is anderhalve meter hoog en er zitten Hummerbanden onder", zo vertelt Snellen.
Speciale klasseHet was nog even zweten, maar woensdagavond was ze klaar en inmiddels zit de vriendengroep al op de Zwarte Cross. "Iedereen wil met onze wagen op de foto. Het is echt te gek." Ze rijden mee in de speciale klasse, een soort parade met bijzondere voertuigen.
Vrijdagochtend moet het viertal een testrit rijden. Vereiste is dat ze een keer helemaal rondgaan. "Ik zit achter het stuur", zegt Snellen, "en hoe dan ook, dat ding gaat helemaal rond."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.