Estafettevrouwen op WK zwemmen naar finale

27 juli 2013 om 17:43
nl
De Nederlandse zwemsters hebben zondag op de openingsdag van de wereldtitelstrijd in het 50 meterbad in Barcelona de finale bereikt van de 4x100 meter vrij. Tweevoudig Olympisch kampioene Ranomi Kromowidjojo kwam niet in actie. Zondagavond in de finale doet de in Eindhoven trainende Kromowidjojo wel mee.
Geschreven door

Inge Dekker, Femke Heemskerk, Esmee Vermeulen en Elise Bouwens kwamen in de series tot een tijd van 3.38,41 en gaan daarmee als zesde naar de eindstrijd van vanavond.
Kromowidjojo slotzwemster  Debutante Vermeulen moet in de finale plaats maken voor tweevoudig olympisch kampioene Ranomi Kromowidjojo. Vermeulen zette in de series de langzaamste tijd neer. In de finale zal Bouwens starten, daarna volgen Heemskerk, Dekker en Kromowidjojo.
Titelverdediger  Nederland is titelverdediger en wereldrecordhouder op de 4x100 meter vrij. De gestopte Marleen Veldhuis maakt echter geen deel meer uit van het succesvolle viertal.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.